Hra na klavír


Výsledky okresního kola ve hře na klavír

ZUŠ Prostějov - 1.března 2024

  SÓLOVÁ HRA      
kat.: soutěžící:                                    ZUŠ/pedagog:                                   okresní kolo:                                       
 O.  Carine Gidaev  Prostějov / Š.Janečková                                                      1.cena s postupem                                            
   Daniel Trunečka                                                       Prostějov / M.Buriánková  1.cena s postupem  
   Veronika Siková  Němčice n.H. / J.Veselá  2.cena  
 I.  Aneta Ehlová  Plumlov / T.Boháčová  1.cena s postupem  
   Čeněk Rolný  Prostějov / Š.Janečková                                        1.cena s postupem  
   Sofia Fakiola  Plumlov / T.Boháčová  2.cena  
   Valérie Ohlídalová  Prostějov / T.Brodová  2.cena  
   Jan Steuer  Němčice n.H. /M Akubžanová  2.cena  
   Lucie Tomášková  Prostějov / P.Řehořková  2.cena  
 II.  Štěpán Czopnik  Prostějov / M.Buriánková  1.cena s postupem  
   Anna Marie Málková  Němčice n.H./ K.Pospíšilová  2.cena  
   Laura Nováková  Plumlov / T.Boháčová  2.cena  
 III.  Adam Dědek  Prostějov / M.Buriánková  1.cena s postupem  
   Štěpán Dědek  Prostějov / M.Buriánková  1.cena s postupem  
   Ališka Fajtová  Plumlov / V.Šafářová  1.cena s postupem  
   Justina Pejchalová  Prostějov / M.Buriánková  1.cena s postupem  
   Anna Dvořáková  Prostějov / M.Buriánková  2.cena  
   Klára Faltýnková  Němčice n.H. / K.Pospíšilová  2.cena  
   Veronika Ošlejšková  Prostějov / A.Pospíšilová  2.cena  
   Marie Poláková  Prostějov/ M.Buriánková  2.cena  
   Zdislava Tichá  Prostějov / P.Řehořková  2.cena  
 IV.  Anna Bradáčová  Plumlov/ T.Boháčová  2.cena  
   Michaela Königová  Prostějov / J.Černochová  2.cena  
 V.  Linda Čmelová  Prostějov / P.Řehořková  1.cena s postupem  
   Ludmila Markovičová  Prostějov / M.Buriánková  1.cena s postupem  
   Tereza Faltýnková  Němčice n.H. / K.Pospíšilová  2.cena  
   Agáta Janečková  Prostějov / O.Hubková  2.cena  
 VI.  Elena Kotupasová  Prostějov / V.Prokopová  1.cena s postupem  
   Dora Maršálková  Prostějov / Š.Janečková  2.cena  
 VII.  Pavel Kožnárek  Prostějov / M.Buriánková  1.cena s postupem  
   Alena Janečková  Konice / L.Kopečná Nedomanská  čestné uznání 1.st.  
   Kateřina Ošlejšková  Konice / L.Kopečná Nedomanská  čestné uznání 1.st.  
   Františka Valová  Konice / L.Kopečná Nedomanská                  čestné uznání 1.st.  
 VIII.  Nela Vrbová  Prostějov / V.Prokopová  1.cena s postupem  
   Sofie Kotupasová  Prostějov / V.Prokopová  1.cena s postupem  
 IX.  Vojtěch Havlíček  Konice / I.Pluháčková  1.cena s postupem  
   Jiří Kovář  Prostějov / O.Hubková  1.cena s postupem  
   Petr Schuster  Prostějov / V.Prokopová  2.cena  
   Markéta Cholinská  Plumlov / J.Vaculíková  čestné uznání 1.st.  
         
   KLAVÍRNÍ DUA      
II.  David Černošek, Adéla Smítalová  Prostějov / P.Řehořková  1.cena s postupem  
   Michaela Königová, Michaela Piňosová           Prostějov / J.Černochová  2.cena  
   Anita Kafková, Sofie Kafková Prostějov / Š.Janečková  3.cena  
         
III.  Jakub Pejř, Miloslav Kitner  Konice / J.Orlický   1.cena s postupem  
   Nikol Pucharová, Natálie Pucharová  Prostějov / O.Hubková   1.cena s postupem  
IV.  Zuzana Wlasáková, Jan Rozehnal  Prostějov / J.Černochová   1.cena s postupem  
         

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a šest 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).