Sólový a komorní zpěv

Výsledky našich žáků v soutěži ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu

SÓLOVÝ ZPĚV

Okresní kolo: Prostějov, 17.2.2022

Krajské kolo: Olomouc, 24.3. 2022

kat.: soutěžící          pedagog:  okresní kolo:     krajské kolo:    
0. Jelenová Adriana        Říhová P.  1.místo s postupem     
1. Pejchalová Justina  Přikrylová P.  1.místo s postupem  1.místo  
  Mnichová Eliška  Říhová P.  1.místo s postupem  1.místo   
  Sklenářová Anna  Ambróšová G.   1.místo s postupem  1.místo   
  Tichá Zdislava  Ambróšová G.   1.místo    
  Dinh Bao An Nguyen  Horová T.  1.místo    
  Huňatá Daniela  Říhová P.  1.místo    
 2. Krejčířová Marie  Přikrylová P.  1.místo s postupem  2.místo  
  Markovičová Ludmila  Přikrylová P.  1.místo s postupem  1.místo    
  Mládek Albert  Horová T.  1.místo s postupem    
  Vlachová Michaela  Ambróšová G.  2.místo    
 3. Kadlecová Aneta  Přikrylová P.  1.místo s postupem  2.místo  
 4. Pluháčková Marie   Přikrylová P.  1.místo s postupem   2.místo   
  Krchňáková Anna   Ambróšová G.  1.místo     
  Nevěčný Matyáš   Ambróšová G.   1.místo     
  Dobiášová Aneta   Ambróšová G.     2.místo    
 5. Sachrová Helena   Říhová P.   1.místo      
  Zemánková Kristýna   Říhová P.   1.místo      
 6.a Jahnová Michaela   Ambróšová G.     1.místo       
  Skalická Viktorie   Ambróšová G.    1.místo       
 6.b Růčka Jan   Přikrylová P.   1.místo s postupem   2.místo  
 7. Macáková Adéla   Ambróšová G.     1.místo s postupem  2.místo   
  Vlachová Jana   Ambróšová G.      1.místo s postupem   3.místo   
  Čechmánková Veronica  Ambróšová G.   2.místo     
  Staněk Dominik  Horová T.   2.místo     
 8. Krahulcová Daniela   Ambróšová G.    2.místo      
 9.a Šlézarová Eliška   Přikrylová P.  1.místo        
 9.b Novák Jakub   Horová T.   1.místo s postupem   1.místo   
 10. Nováková Michaela   Horová T.    1.místo s postupem   2.místo    
  Svobodová Adéla  Horová T.    1.místo s postupem  2.místo    
11. Klemešová Sára  Přikrylová P.  1.místo s postupem  3.místo    
  Slezáková Michaela  Přikrylová P.  1.místo        
   KOMORNÍ ZPĚV        
 2. Duo (Čechmánková, Skalická)   Ambróšová G.   1.místo s postupem  3.místo     
 3. Duette (Svobodová, Nováková)   Horová T.   1.místo s postupem   3.místo     
           

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel patnáct a třináct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).