Soutěž ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Výsledky našich žáků v soutěži ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Okresní kolo: Prostějov, 22.-23. 2. 2022

Krajské kolo (dřevěné, žesťové nástroje): Zábřeh n.M., 6.4.2022

Krajské kolo (zobcová flétna) : Olomouc, 11.4.2022

Ústřední kolo: Praha, 19.-22.5.2022

  PŘÍČNÁ FLÉTNA        
kat.: soutěžící:                 pedagog:       okresní kolo:          krajské kolo:      ústřední kolo:
V. Piňosová Nikol Dvořáková J. 1.místo    
VIII. Kadlecová Nikol Jahnová A. 1.místo    
X. Konečná Diana Dvořáková J. 1.místo s postupem   2.místo  
  Jankůjová Jana Dvořáková J. 1.místo s postupem  2.místo  
  Dostálová Tereza Jahnová A. 1.místo    
   HOBOJ        
 VII.  Ryšavá Klára Pellová J. 1.místo s postupem  1.místo   
   KLARINET        
 V. Sedláček Petr  Müllerová E. 1.místo s postupem 2.místo  
VIII. Králová Anežka Müllerová E.  1.místo    
 IX. Skoumalová Klára   Müllerová E.  1.místo s postupem  3.místo   
 X. Král Jiří  Müllerová E.  1.místo s postupem     
  Sekanina Štěpán  Müllerová E. 1.místo s postupem  3.místo    
 XI. Prokopová Tereza  Müllerová E.  1.místo s postupem  1.místo s postupem    3.místo
  Preclík Lukáš  Müllerová E.  1.místo s postupem  2.místo   
   SAXOFON        
 X. Frelich Jan  Kosmák R.  1.místo     
  ZOBCOVÁ FLÉTNA         
 II. Zachara Ondřej  Zádrapa K.  2.místo     
  Vychodilová Tereza  Zádrapa K. 2.místo     
III. Dostálová Gabriela Müllerová E. 1.místo s postupem  1.místo   
  Václavík Ondřej Müllerová E. 1.místo s postupem  1.místo   
  Burgetová Tereza Glosová J. 1.místo    
IV. Konečná Veronika Pellová J. 1.místo s postupem  2.místo   
  Dedková Monika Zádrapa K. 2.místo    
V. Roztomilý Ondřej Pella Z. 1.místo    
 VI. Marek Pavel  Zádrapa K.  1.místo s postupem   2.místo   
  Kobylka Štěpán Pellová J. 1.místo    
  Mejstřík Vítek Pellová J. 2.místo    
VII. Safinová Sonia Jahnová A. 1.místo    
VIII. Javůrková Tereza Jahnová A. 1.místo    
IX. Stříteská Julie Pellová J. 1.místo    
  Tajovská Nikola Glosová J. 1.místo    
  LESNÍ ROH        
VIII. Chammas Viktoria Prosecký R. 1.místo s postupem čestné uznání   
  TRUBKA        
IV. Richterová Adéla Prosecký R. 1.místo s postupem 2.místo  
  Chammas Alex Prosecký R. 2.místo    
V. Štěpánek Břetislav Pella Z. 1.místo s postupem 2.místo  
  Šustr Martin Zádrapa K. 1.místo    
 VI. Pospíšil Jan  Prosecký R.  1.místo     
  Melka Jan Zádrapa K.  2.místo     
 VII. Krahulec Michal  Prosecký R.   2.místo    
 VIII. Jungmannová Sofie  Pella Z.  1.místo     
 X. Kovařík Lukáš  Zádrapa K.  1.místo     

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šestnáct a třináct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).