Sólový a komorní zpěv

 

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu

Prostějov, 14.února 2018             

https://www.izus.cz/souteze/vysledkova_listina/?id_kola=4564

Krajské kolo - 20.března 2018 (ZUŠ Źerotín, Olomouc)       

https://www.izus.cz/souteze/vysledkova_listina/?id_kola=4544

Ústřední kolo - Turnov, 27.-29.4. 2018                                                 

 kat.: soutěžící:

  ZUŠ/pedagog:        

umístění (okresní kolo):                              krajské kolo:                          ústřední kolo:
 0.  Klevetová Silvie  Prostějov/ G.Ambróšová                               1.místo    
   Kumžáková Magdalena  Němčice nad Hanou  1.místo    
   Zatloukalová Natálie  Prostějov/ Přikrylová P.  1.místo    
   Přibylová Elena  Němčice nad Hanou  2.místo    
   Vondrová Veronika  Prostějov/ G.Ambróšová  2.místo    
   Solovská Barbora  Konice  2.místo    
   Zemánková Kristýna  Prostějov/Krcháková Z.  2.místo    
   Czopniková Ester  Prostějov/Přikrylová  3.místo    
   Dohnalová Marie  Prostějov/Přikrylová P.  3.místo    
   Kočí Kateřina  Němčice nad Hanou  3.místo    
           
 I.  Cyprianová Lenka  Němčice nad Hanou  1.místo s postupem    
   Jahnová Michaela  Prostějov/ G.Ambróšová  1.místo s postupem  1.místo  
   Martincová Viktorie  Prostějov/ Z.Krcháková  1.místo s postupem  1.místo  
   Iránková Monika  Prostějov / G.Ambróšová  2.místo    
   Skalická Viktorie  Prostějov/ Z.Krcháková  2.místo    
   Švecová Julie  Konice  3.místo    
   Vrtalová Nikola  Němčice nad Hanou  3.místo    
   Žáčková Nikol  Prostějov/Přikrylová P.  3.místo    
           
           
 II.  Anežka Doležalová  Němčice nad Hanou  1.místo s postupem    
   Jana Vlachová  Prostějov/ G.Ambróšová  1.místo s postupem  1.místo  
   Vít Solovský  Konice  2.místo    
   Karolína Všetičková  Prostějov/ G.Ambróšová  2.místo    
   Anna Valentýna Grulichová  Konice  čestné uznání    
           
 III.  Nikola Hebertová  Prostějov/ G.Ambróšová  1.místo s postupem  2.místo  
   Barbora Ošlejšková  Konice  2.místo    
           
  IV.  Sára Komínková  Prostějov/Přikrylová P.  2.místo    
   Jochebed Grace Králová  Prostějov/ Z.Krcháková  2.místo    
           
   V.  Hana Burgetová  Němčice nad Hanou  1.místo s postupem    
   Čeplová Jana  Prostějov/ G.Ambróšová  1.místo s postupem  x  
   Simona Milarová  Konice  2.místo    
           
  VI.  Michalela Nováková  Prostějov/ Z.Krcháková  2.místo    
   Adéla Svobodová  Prostějov/ Z.Krcháková  2.místo    
           
 VIII.  Eliška Zbořilová  Prostějov/ Přikrylová P.  1.místo s postupem  1.místo  
 IX.  Kateřina Jurtíková  Prostějov/ G.Ambróšová  2.místo    
 X.  Barbora Vašků  Prostějov/ Přikrylová P.  1.místo s postupem  1.místo s postupem  2.místo
  IV.  Šimon Beneš  Němčice n.H.  1.místo s postupem    
  IX.  Jaroslav Konečný  Prostějov / Přikrylová P.  1.místo s postupem  1.místo s postupem  2.místo
   KOMORNÍ ZPĚV - dua        
 II.  Burgetová, Beneš  Němčice n.H.  1.místo    
 IV.  Vašků, Zbořilová  Prostějov / Přikrylová P.  1.místo s postupem  1.místo s postupem  čestné uznání

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).