Hra na dechové nástroje

 

Školní kolo: Prostějov, 15.2. 2018 

Okresní kolo: Prostějov, 7.3. 2018   -    

https://www.izus.cz/souteze/vysledkova_listina/?id_kola=4565

 

Krajské kolo: Hranice n.M., 28.3.2018   -

https://www.izus.cz/souteze/vysledkova_listina/?id_kola=735

https://www.izus.cz/souteze/vysledkova_listina/?id_kola=4545

 

           
kat.: soutěžící: ZUŠ/pedagog: okresní kolo: krajské kolo: ústřední kolo:
   HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU                                                                                                                
I. Bartáková Nikola  Plumlov/Fabiánková V.                           1.místo s postupem    
  Strbáčková Eliška  Plumlov/ Krčová D.  1.místo s postupem                                         
  Zajíčková Darina  Němčice n.H./Kalivoda J.  1.místo    
           
II. Kitnerová Ema  Konice/Holubová L.  1.místo s postupem    
  Kolářová Sofie  Konice/Holubová L.  1.místo s postupem    
  Krčová Veronika  Plumlov/Krčová D.  1.místo s postupem     
  Foukalová Nikola  Prostějov/Dvořáková J.  1.místo    
  Kocourek Lukáš  Němčice n.H./Mikhailova  1.místo    
  Cholinská Eliška  Plumlov/Fabiánková V.                    2.místo    
  Kulichová Sára  Prostějov/Dvořáková J.  2.místo    
  Marek Pavel  Prostějov/Šmidrová I.  2.místo    
  Vrbová Michaela  Plumlov/Fabiánková V.  2.místo    
           
 III. Krahulec Michal  Prostějov/Müllerová E.  1.místo s postupem  2.místo  
  Ryšavá Klára  Prostějov/Pellová J.  1.místo s postupem  2.místo  
  Kočí Kateřina  Němčice n.H./Novák J.  2.místo    
  Sedláková Barbora  Němčice n.H./Kalivoda J.  2.místo    
           
 IV.  Holubek Václav  Plumlov/Nedbalová J.  1.místo s postupem    
   Javůrková Tereza  Prostějov/Jahnová A.  1.místo    
   Kadlecová Nikol  Prostějov/Jahnová A.  1.místo    
   Přibylová Karolína  Prostějov/Jahnová A.  1.místo    
           
 V.  Vrbová Lucie  Plumlov/Fabiánková V.  1.místo s postupem    
   Bittnerová Kateřina  Prostějov/Šmidrová I.  2.místo    
   Francová Aneta  Prostějov/Šmidrová I.  2.místo    
           
 VI.  Stříteská Julie  Prostějov/Pellová J.   1.místo    
           
 VII.  Musilová Alexandra  Plumlov/Nedbalová J.  1.místo s postupem    
   Slavíčková Lucie  Plumlov/Nedbalová J.  1.místo s postupem    
   Trundová Eliška  Konice/Holubová L.  1.místo s postupem    
   Komínková Sára  Plumlov/Krčová D.  1.místo    
   Doležel Ivo  Prostějov/Kosmák R.  2.místo    
   Kaňáková Sára  Plumlov/Jansa E.  2.místo    
   Pořízková Markéta  Plumlov/Krčová D.  2.místo    
           
 VIII.  Holubek Jakub  Plumlov/Nedbalová J.  1.místo s postupem    
   Pajchlová Veronika  Plumlov/Krčová D. 1.místo s postupem    
   Horká Jana  Prostějov/Šmidrová I. 1.místo    
   Měchura Jan  Plumlov/Jansa E. 1.místo    
   Nováková Aneta  Prostějov/Pella Z. 1.místo    
           
 IX.  Menšíková Andrea  Plumlov/Nedbalová J.  1.místo s postupem                                               
   Šmidrová Michaela  Prostějov/Šmidrová I.  1.místo s postupem  x  
           
   HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU        
           
 IV.  Kroupová Martina  Němčice n.H./Lekner  2.místo    
 V.  Klénarová Klaudie  Konice/Holubová L.  1.místo    
 VI.  Klevetová Emílie  Němčice n.H./Mikhailova  1.místo    
   Krebsová Adéla  Prostějov/Dvořáková J.  2.místo    
 VII.  Konečná Diana  Prostějov/Dvořáková J.  1.místo s postupem  2.místo  
   Trundová Eliška  Konice/Holubová L.  1.místo s postupem    
 VIII.  Jankůjová Jana  Prostějov/Dvořáková J.  1.místo    
           
   HRA NA HOBOJ        
 IX.  Čmel Martin  Prostějov/Pellová J.  1.místo s postupem  1.místo s postupem  2.místo
   Wagnerová Anna  Němčice n.H./Gálová L.  1.místo s postupem    
           
   HRA NA KLARINET        
 V.  Šebestová Veronika  Němčice n.H./Broda L.  1.místo    
 VI.  Kalvoda Jaroslav  Prostějov/Müllerová E.  1.místo    
VII.  Král Jiří  Prostějov/Müllerová E.  1.místo    
   Chytilová Natálie  Prostějov/Kosmák R.  1.místo s postupem  3.místo  
 VIII.  Dostál Vladimír  Němčice n.H./Broda L.  1.místo    
 IX.  Preclík Lukáš  Prostějov/Müllerová E.  1.místo s postupem  1.místo s postupem  2.místo
   Prokopová Tereza  Prostějov/Müllerová E.  1.místo s postupem   2.místo  
   Kyseláková Martina  Němčice n.H./Broda L.   1.místo    
 XI.  Mládek Radovan  Prostějov/Müllerová E.  1.místo s postupem  1.místo  
 XII.  Zástěra Mikuláš  Prostějov/Müllerová E.  1.místo s postupem  1.místo s postupem  2.místo
           
   HRA NA SAXOFON        
 III.  Nesvadbík Martin  Prostějov/Prokop A.  1.místo s postupem  1.místo  
 IV.  Skalická Viktorie  Prostějov/Prokop A.  1.místo    
 V.  Soldán David  Prostějov/Prokop A.  2.místo    
 X.  Kirner David  Prostějov/Prokop A.  1.místo s postupem  2.místo  
   Nesvadbíková Lenka  Prostějov/Prokop A.  1.místo s postupem   2.místo  
   Chytilová Nikola  Prostějov/Kosmák R.  2.místo    
 XI.  Švančar Jakub  Prostějov/Kosmák R.  1.místo s postupem    
           

 Výsledky našich  žáků v okresním kole soutěže ve hře na žesťové nástroje (Plumlov, 8.3. 2018)

 https://www.izus.cz/souteze/vysledkova_listina/?id_kola=4566

 Krajské kolo - Zábřeh n.M. (27.3. 2018)

   HRA NA TRUBKU  ZUŠ/pedagog:  okresní kolo:  krajské kolo:  
II.  Kopecký Jindřich  Prostějov/Prosecký J.  1.místo    
IV.  Jungmannová Sofie  Prostějov/Kocůrek J.  1.místo s postupem  2.místo  
V.  Hnízdil Vojtěch  Prostějov/Prosecký J.  1.místo    
VII.  Burda Zdeněk  Prostějov/Pella.Z.  2.místo    
VIII.  Zíma Štěpán  Prostějov/Pella.Z.  1.místo    
IX.  Krátký Karel  Prostějov/Prosecký J.  2.místo    
   HRA NA TROMBON        
IX.  Buriánek Šimon  Prostějov/Pella.Z.  1.místo    
   HRA NA BASKŘÍDLOVKU        
V.  Langer Vojtěch  Prostějov/Pella.Z.  1.místo s postupem  2.místo  
   Rožek Lukas  Prostějov/Pella.Z.  1.místo    
X.  Šenk Dominik  Prostějov/Pella.Z.  1.místo    

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a čtyři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).