Soutěž ZUŠ - hra na klavír

 
  

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Prostějov, 27.února 2017

Krajské kolo - Uničov, 20.3. 2017     

Ústřední kolo - Praha, 20.4. 2017                                                   

 kat.: soutěžící:

  ZUŠ/pedagog:        

umístění (okresní kolo):                              krajské kolo:                          ústřední kolo:
 0.  Kristýna Palatková  Prostějov                                1.místo    
   Magdalena Urbanová  Plumlov  1.místo    
   Kristýna Křivánková  Němčice nad Hanou  2.místo    
   Kateřina Ošlejšková  Konice  2.místo    
           
 I.  Regína Mládková  Prostějov  1.místo s postupem  1.místo s postupem  3.místo
   Jan Hájek  Konice  2.místo    
   Natálie Martinčíková  Plumlov  2.místo    
   Natálie Zatloukalová  Prostějov  2.místo    
           
 II.  Lucie Baláková  Plumlov  1.místo    
   Lenka Cyprianová  Němčice nad Hanou  2.místo    
   Jan Vrtal  Prostějov  2.místo    
   Hana Pluháčková  Konice  3.místo    
   Markéta Tučeková  Prostějov  3.místo    
   Albert Žilka  Prostějov   3.místo    
   Šimon Czopnik  Prostějov    čestné uznání    
   Daniel Ulman  Prostějov    čestné uznání    
           
 III.  Matyáš Melka  Prostějov   1.místo s postupem  2.místo  
   Viktorie Novotná  Prostějov /V Prokopová  1.místo s postupem  čestné uznání  
   Vojtěch Havlíček  Konice   2.místo    
   Jana Vlachová   Němčice nad Hanou  2.místo    
           
 IV.  David Bosák  Prostějov / V.Prokopová  1.místo s postupem  3.místo  
   Daniela Jančeková  Němčice nad Hanou  2.místo    
   Jiří Kovář  Prostějov  2.místo    
   Jakub Čadílek  Konice  3.místo    
   Anna Čmelová  Konice  čestné uznání     
   Barbora Ošlejšková  Konice  čestné uznání     
   Anna Otrubová  Plumlov  čestné uznání     
           
 V.  Lukáš Musil  Prostějov  1.místo s postupem  3.místo  
   Jochebed Grace Králová  Prostějov   2.místo    
   Klára Piňosová  Plumlov  čestné uznání    
           
 VII.  Klára Kostíková  Konice  2.místo    
   Kateřina Kroutilová  Prostějov  2.místo    
   Samuel Adamčík  Plumlov  3.místo    
           
 VIII. Monika Filáková  Prostějov/ O.Hubková  1.místo s postupem  2.místo  
  Robert Volek  Prostějov / M.Buriánková  1.místo s postupem  1.místo  
  Aneta Bočková  Prostějov   2.místo    
           
 IX.  Ondřej Král  Prostějov / O.Hubková  1.místo s postupem  1.místo  
           
 X. Veronika Nenálová  Prostějov   2.místo    

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a sedm 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).