Komorní hra s převahou dechových nástrojů

 Výsledky okresního  kola soutěže ZUŠ - komorní hra s převahou dechových nástrojů

24.února 2016, ZUŠ V.Ambrose Prostějov

kat. I.:

soubor:                           ZUŠ:   pedagog:  

  umístění:                                        

 b

Duo zobcových fléten

Pavlína Sekaninová, Karolína Přibylová

Prostějov A.Jahnová  1.místo s postupem do krajskéh kola                 
 b

Duo zobcových fléten

Klára Ryšavá, Marie Novotná

Prostějov J.Pellová  1.místo
 b

Duo zobcových fléten

Tereza Javůrková, Barbora Ivánková

Prostějov A.Jahnová  2.místo
 kat.II.:        
 a

Trio klarinetů

Lukáš Preclík, Jiří Král, Štěpán Sekanina

 Prostějov   E.Müllerová  1.místo s postupem do krajského kola
 a

Trio příčných fléten

Jana Jankůjová, Diana Konečná, Michaela Kirnerová

Prostějov  J.Dvořáková  1.místo s postupem do krajského kola
 b

Trio zobcových fléten

Veronika Pajchlová, Sára Komínková, Markéta Pořízková

Plumlov  D.Krčová  1.místo s postupem do krajského kola
 b

Trio zobcových fléten

Veronika Šebestová, Adam Nosek, Tomáš Nosek

Němčice n.H.       B.Kubečková  3.místo
 c

Duo trubek

Zdeněk Burda, Štěpán Zíma

Prostějov  Z.Pella  1.místo s postupem do krajského kola
 kat.III.:        
 a  Duo příčných fléten

Eliška Loníčková, Kamila Salajová

 Němčice n.H.  J.Kalivoda   1.místo s postupem do krajského kola
 b

 Duo zobcových fléten

Andrea Menšíková, Kateřina Hrabalová

 Plumlov  J.Nedbalová   1.místo s postupem do krajského kola
 b

 Duo altových zobcových fléten

Monika Filáková, Vojtěch Sečkař

 Prostějov  A.Jahnová  1.místo
 c

 Žesťový kvintet

Karel Krátký, Lukáš Kiss, Klára Koutná, David Kurfürst, Jan Vaverka

 Prostějov  R.Prosecký  1.místo
 c

 Žesťové trio

Dominik Šenk, Šimon Buriánek, Vojtěch Nováček

 Prostějov  Z.Pella  2.místo
 d

 Trio - 2 příčné flétny, klavír

Karolína Urbánková, Pavlína Linhová, Aneta Bočková

 Prostějov

 A.Jahnová,

V.Prokopová

 1.místo s postupem do krajského kola    
 d

 Komorní trio (2 zobcové flétny, klavír)

Andrea Menšíková, Lukáš Janeček, Jaroslava Šmídová

 Plumlov  J.Nedbalová  1.místo s postupem do krajského kola
 d

 Komorní trio ALT (2 zobcové flétny, klavír)

Tereza Vybíhalová, Aneta Augustinová, Lucie Vybíhalová

 Plumlov  D.Krčová  1.místo s postupem do krajského kola
 d

 Kvinteto

Martin Čmel (hoboj), Zdeněk Burda, Štěpán Zíma (trubky), Lukáš Vágner (klavír), Jakub Novák (vibrafon)

 Prostějov

 J.Pellová,

Z.Pella J.Homola,

P.Řehořková

 1.místo s postupem do krajského kola     
 kat.IV.:        
 a

 Klarinetový kvartet

Mikuláš Zástěra, Radek Řehulka, Jan Obračaj, Ondřej Suchánek

 Prostějov  E.Müllerová  1.místo s postupem do krajského kola
 a

 Duo příčných fléten

Bradáčová Lenka, Kováříková Anna

 Prostějov  A.Jahnová  1.místo
 a

 Saxofonové duo

Jakub Švančar, Nikola Chytilová

 Prostějov  S.Hartmannová  2.místo
 d

 Komorní trio (2 klarinety, klavír)

Radovan Mládek, David Kirner, Ondřej Král

 Prostějov

 E.Müllerová,

 O.Hubková

 1.místo s postupem do krajského kola
 d

 Komorní trio

Klára Koláříková, Eliška Koláříková, Milan Řezník

 Prostějov

 J.Pellová,

V.Prokopová

 1.místo

     Výsledky v krajském a ústředním  kole soutěže ZUŠ - komorní hra s převahou dechových nástrojů

 kat. I.:    pedagog:

krajské kolo:

23.3. 2016

Zábřeh n.M.

  ústřední kolo:

5.-8. 5. 2016

Orlová

 b

Duo zobcových fléten

Pavlína Sekaninová, Karolína Přibylová

 A.Jahnová  1.místo  
kat.II.:        
 a

Trio klarinetů

Lukáš Preclík, Jiří Král, Štěpán Sekanina

 E.Müllerová  1.místo   
 a

Trio příčných fléten

Jana Jankůjová, Diana Konečná, Michaela Kirnerová

  J.Dvořáková  3.místo  
 c

Duo trubek

Zdeněk Burda, Štěpán Zíma

 Z.Pella  2.místo  
 kat.III.:        
d  Kvinteto

Martin Čmel (hoboj), Zdeněk Burda, Štěpán Zíma (trubky), Lukáš Vágner (klavír), Jakub Novák (vibrafon)

 J.Pellová,

Z.Pella J.Homola,

P.Řehořková

 1.místo  
  kat.IV.:        
 a  Klarinetový kvartet

Mikuláš Zástěra, Radek Řehulka, Jan Obračaj, Ondřej Suchánek

 E.Müllerová  1.místo s postupem  3.místo
 d  Komorní trio (2 klarinety, klavír)

Radovan Mládek, David Kirner, Ondřej Král

 E.Müllerová,

 O.Hubková

 1.místo

 2.místo

Ondřej Král - ocenění poroty za mimořádnou klavírní spolupráci

        

          

     

   

            

                       

         

 

   

    

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a šest 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).