Pěvecký sbor

 Dlouholetá tradice pěveckého sboru prostějovské ZUŠ  byla po několikaleté odmlce v oživena v roce 1993. Na vedení sboru se v současné době společně podílí pí uč. G.Ambróšová a pí uč. P.Přikrylová.  Sbor vystupuje pravidelně na adventních koncertech školy, na jarních sborových koncertech prostějovských pěveckých sborů Vlastimily a Orlice a na dalších akcích. Zúčastňuje se rovněž regionálních přehlídek  dětských sborů (Uničov, Olomouc). Do programů zařazuje sbor především díla současných českých skladatelů, ale také lidové písně a díla světových skladatelů. Sbor navštěvuje přibližně 40 žáků, dalším zájemcům o sborový zpěv jsou dveře otevřeny.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a dvě 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).