Soubor populární hudby Boomblebeat

Soubor populární hudby Boomblebeat

Nejčerstvější přírůstek mezi soubory na naší ZUŠce se snaží vyplnit pomyslnou žánrovou "díru na trhu" a zaměřuje se na současný světový pop a rock. To navíc v poměrně netradičním nástrojovém obsazení, které kombinuje kytary s moderními perkusemi a zpěvem. Aranže vznikají přesně na míru tomuto obsazení a jsou inspirovány původními studiovými nahrávkami  pečlivě volených písní. Soubor má 21 členů napříč hudebních zaměření.

Názen Boomblebeat je kombinací anglických slov boomblebee (čmelák), boom (třesk) a beat (tlukot). Co však název symbolizuje konkrétně, vám členové neprozradí právě proto, aby podpořili individuální imaginaci každého z vás.

Soubor byl založen v r.2020, vedoucím je Tomáš Rulíšek , DiS.

 

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacetjedna a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).