Zákon č. 171/2023 o ochraně oznamovatelů

V souladu s plněním povinností stanovených zákonem č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů byla zřízena e-mailová schránka oznameni@zusprostejov.cz pro podání oznámení učiněné oznamovatelem, které obsahuje informace o možném protiprávním jednání, k němuž došlo nebo má dojít u povinného subjektu.

V souladu s plněním povinností stanovených zákonem č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů  a pro účely  směrnice, kterou se zřizuje vnitřní oznamovací systém statutárního města Prostějova pro přijímání oznámení o protiprávním jednání    je:

 

Povinným subjektem statutární město Prostějov;

 

Příslušnou osobou osoba odpovědná za přijímání oznámení a nakládání s ním;

 

Oznamovatelem fyzická osoba, která pro povinný subjekt, byť zprostředkovaně, vykonávala nebo vykonává práci nebo jinou obdobnou činnost, nebo která byla nebo je v kontaktu s povinným subjektem v souvislosti s výkonem práce nebo jiné obdobné činnosti např. zaměstnanec, OSVČ, dobrovolník, stážista, uchazeč o zaměstnání a další osoba, která se pohybuje v pracovním prostředí konkrétního zaměstnavatele) a která podala oznámení povinnému subjektu o možném protiprávním jednání

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a dvanáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).