Výstavy, vernisáže

 

VýstavaTvoříme na dálku představuje tvorbu žáků Výtvarného oboru ZUŠ V. Ambrose Prostějov v rámci distanční výuky. K vidění jsou práce žáků přípravné výtvarné výchovy a všech ročníků I. a II. stupně, které vznikaly v domácích podmínkách na různorodá témata. Žáci kreslili Klíče, které symbolicky otevíraly nový rok. Dozvěděli se také o Kreslení a malování portrétu a poté se inspirovali samotnými mistry a Oživili jejich obrazy portrétů. Mladší žáci tvořili z papírových proužků Pišišvory nebo promýšleli a skládali Papírová zvířátka. Prostorové tvoření nabízel také úkol Roboti, ke kterému žáci využili jakýkoliv odpadní či jiný netradiční materiál. Kdo neměl doma žádný papír ani tužku, zachycoval mobilním telefonem nebo digitálním fotoaparátem Linie či Detaily kolem nás. A kdo rád pozoroval, co se děje z okna, mohl do výhledu nakreslit cokoliv, co ho napadlo. Děkujeme žákům Výtvarného oboru za píli a nadšení. Děkujeme také rodičům za trpělivost.

Výstavu je možné zhlédnout on-line na: s://youtu.be/rsyusQIf_Z0


 

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a sedmnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).