Absolventi 2019/2020

 

 

Příjmení a jméno Studijní zaměření Stupeň: Učitel studijního zaměření
Hebertová Nikola Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Ambróšová Gabriela
Ondrůjová Bohumila Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Ambróšová Gabriela
Rychlíková Zuzana Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Ambróšová Gabriela
Šolcová Renée Hra na klavír (ŠVP) I.st. Balódyová Veronika
Bosák David Hra na klavír (ŠVP) I.st. Brodová Terezie
Brančíková Michaela Hra na klavír (ŠVP) II.st. Buriánková Milena
Kroutil Lukáš Hra na klavír (ŠVP) I.st. Černochová Jitka
Blechtová Lucie Hra na klavír (ŠVP) II.st. Černochová Jitka
Peterka Šimon Hra na housle (ŠVP) I.st. Dočkalová Ivana
Lošťáková Veronika Hra na EKN (ŠVP) I.st. Doláková Jolana
Bednářová Tereza Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Gašparová Zuzana
Fojtíková Alena Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Gašparová Zuzana
Král Barnabáš James Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Gašparová Zuzana
Novák Jakub Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Gašparová Zuzana
Nováková Michaela Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Gašparová Zuzana
Svobodová Adéla Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Gašparová Zuzana
Kopecká Adéla Hra na kytaru (ŠVP) I.st. Hrabalová Eva
Koudelková Šárka Hra na kytaru (ŠVP) I.st. Hrabalová Eva
Rataj Ondřej Hra na kytaru (ŠVP) I.st. Hrabalová Eva
Rataj Štěpán Hra na kytaru (ŠVP) II.st. Hrabalová Eva
Kovář Jiří Hra na klavír (ŠVP) I.st. Hubková Olga
Skopalová Tereza Hra na klavír (ŠVP) I.st. Hubková Olga
Dostálek Tomáš Hra na klavír (ŠVP) II.st. Hubková Olga
Machačová Viktorie Hra na housle (ŠVP) I.st. Jaime Adéla
Majerová Daniela Hra na housle (ŠVP) I.st. Jaime Adéla
Sladková Veronika Hra na housle (ŠVP) I.st. Jaime Adéla
Melková Pavlína Hra na saxofon (ŠVP) I.st. Kosmák Robin
Neradová Helena Hra na saxofon (ŠVP) I.st. Kosmák Robin
Procházka Martin Hra na klarinet (ŠVP) I.st. Kosmák Robin
Orálková Viktorie Hra na saxofon (ŠVP) II.st. Kosmák Robin
Reková Lucie Hra na akordeon (ŠVP) I.st. Kunčíková Eliška
Pařilová Kristýna Hra na housle (ŠVP) I.st. Lariš Branislav
Souček Jakub Hra na housle (ŠVP) II.st. Lariš Branislav
Sekanina Štěpán Hra na klarinet (ŠVP) I.st. Müllerová Edita
Buriánek Šimon Hra na pozoun (ŠVP) I.st. Pella Zdeněk
Zíma Štěpán Hra na trubku (ŠVP) I.st. Pella Zdeněk
Klapková Anežka Hra na klavír (ŠVP) I.st. Pospíšilová Alžběta
Kolářová Pavla Hra na klavír (ŠVP) II.st. Pospíšilová Alžběta
Vrba Tomáš Hra na saxofon (ŠVP) I.st. Prokop Arnold
Kirnerová Michaela Hra na EKN (ŠVP) II.st. Prokop Arnold
Kovaříková Adéla Hra na klavír (ŠVP) I.st. Prokopová Vladimíra
Novotná Viktorie Hra na klavír (ŠVP) I.st. Prokopová Vladimíra
Schuster Petr Hra na klavír (ŠVP) I.st. Prokopová Vladimíra
Bočková Aneta Hra na klavír (ŠVP) II.st. Prokopová Vladimíra
Nadymáčková Monika Hra na basovou kytaru II.st. Prosecký Rudolf
Vysloužilová Jana Hra na basovou kytaru II.st. Prosecký Rudolf
Ficová Agáta Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Přikrylová Pavlína
Novotná Viktorie Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Přikrylová Pavlína
Ševcůjová Anna Sólový zpěv (ŠVP) I.st. Přikrylová Pavlína
Kleiner Shon Hra na kytaru (ŠVP) I.st. Růčka Tomáš
Nováková Michaela Hra na klavír (ŠVP) I.st. Řehořková Pavlína
Popelková Nicol Hra na klavír (ŠVP) I.st. Řehořková Pavlína
Slavíková Nela Hra na klavír (ŠVP) I.st. Řehořková Pavlína
Čížková Julianna Hra na klavír (ŠVP) II.st. Řehořková Pavlína
Vágner Lukáš Hra na klavír (ŠVP) II.st. Řehořková Pavlína
Macáková Adéla Hra na kytaru (ŠVP) I.st. Skoček Jiří
Ambrož Odetta Anna Hra na zobcovou flétnu I.st. Zádrapa Karel
       
Ambrožová Linda Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Hradilová Lucie
Hrubá Justine Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Hradilová Lucie
Kopecká Kristýna Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Hradilová Lucie
Machačová Viktorie Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Hradilová Lucie
Muchová Lucie Anna Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Hradilová Lucie
Novotná Lucie Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Hradilová Lucie
Sedláčková Pavlína Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Hradilová Lucie
Slavíková Nela Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Hradilová Lucie
Netušilová Anna Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Hradilová Lucie
Drkošová Nela Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Doleželová Kristýna Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Fiala Robin Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Hruban Matěj Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Loebe Veronika Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Lorenčíková Ema Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Marková Nikol Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Melicherová Eliška Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Moudrý Marek Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Skopalová Tereza Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Přikrylová Vendula Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Anežka Reichlová Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Zůvalová Natálie Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Palacká Hana
Divišová Klára Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
Kopečná Kateřina Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
Kubíčková Nikol Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
Kučera Ondřej Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
Májková Magdalena Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
Rozehnal Daniel Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
 Řehořek Lukáš Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
Sovíček Filip Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
Šišmová Anna Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Palacká Hana
Macáková Adéla Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Šindelářová Markéta
Pospíšilová Michaela Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Šindelářová Markéta
Vybíral Kryštof Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Šindelářová Markéta
Matoušková Kristýna Výtvarná tvorba (ŠVP) II.st. Šindelářová Markéta
Adéla Kožoušková Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Vykoukalová- Dvořáková M.
Hana Pinkavová Výtvarná tvorba (ŠVP) I.st. Vykoukalová- Dvořáková M.
       
Janáková Zuzana Taneční tvorba (ŠVP) I.st. Krieger-Jahodová Pavla
Larišová Aneta Taneční tvorba (ŠVP) I.st. Krieger-Jahodová Pavla
Matoušková Klaudie Taneční tvorba (ŠVP) I.st. Krieger-Jahodová Pavla
Rudolfová Tereza Taneční tvorba (ŠVP) I.st. Krieger-Jahodová Pavla
Stužková Natálie Taneční tvorba (ŠVP) I.st. Krieger-Jahodová Pavla
Šuťjaková Michaela Taneční tvorba (ŠVP) I.st. Krieger-Jahodová Pavla
Zikmundová Klára Taneční tvorba (ŠVP) I.st. Krieger-Jahodová Pavla
Klíčová Veronika Taneční tvorba (ŠVP) II.st. Krieger-Jahodová Pavla
Navrátilová Julie Taneční tvorba (ŠVP) II.st. Krieger-Jahodová Pavla
Ondrůjová Bohumila Taneční tvorba (ŠVP) II.st. Krieger-Jahodová Pavla
Přikrylová Adéla Taneční tvorba (ŠVP) II.st. Krieger-Jahodová Pavla
Stančíková Kristýna Taneční tvorba (ŠVP) II.st. Krieger-Jahodová Pavla
Šafraneková Natália Taneční tvorba (ŠVP) II.st. Krieger-Jahodová Pavla
       
Grbin Filip Dramatická tvorba (ŠVP) I.st. Turčanová Jana
Majerová Daniela Dramatická tvorba (ŠVP) I.st. Turčanová Jana
Poláčková Sára Dramatická tvorba (ŠVP) I.st. Turčanová Jana
Růžička Jan Sebastian Dramatická tvorba (ŠVP) I.st. Turčanová Jana
Srostlíková Tereza Dramatická tvorba (ŠVP) II.st. Turčanová Jana

 

 

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).