Absolventi 2018/2019

 

 

Příjmení a jméno Studijní zaměření Ročník Učitel studijního zaměření
Hájková Lucie Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Balódyová Veronika
Hájková Nela Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Balódyová Veronika
Vychodilová Sandra Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Balódyová Veronika
Karásková Markéta Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Brodová Terezie
Ivánková Kateřina Hra na klavír (ŠVP) 4./II. Buriánková Milena
Volek Robert Hra na klavír (ŠVP) 4./II. Buriánková Milena
Šálková Martina Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Černochová Jitka
Šlézarová Eliška Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Černochová Jitka
Muliková Kristýna Hra na housle (ŠVP) 4./II. Dočkalová Ivana
Zábojová Marie Hra na housle (ŠVP) 7./I. Dočkalová Ivana
Klemešová Terezie Hra na EKN (ŠVP) 7./I. Doláková Jolana
Jankůjová Jarmila Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 7./I. Dvořáková Jitka
Vysloužilová Jana Hra na violoncello (ŠVP) 4./II. Dvořáková Kristýna
Novák Jakub Hra na bicí nástroje (ŠVP) 7./I. Homola Jiří
Malátová Dominika Hra na kytaru (ŠVP) 4./II. Hrabalová Eva
Doleželová Monika Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Hradilová Dobromila
Kubjátová Natálie Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Hradilová Dobromila
Dostálek Jakub Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Hubková Olga
Frelich Antonín Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Hubková Olga
Škvařilová Liliana Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Hubková Olga
Valovičová Monika Hra na klavír (ŠVP) 4./II. Hubková Olga
Vedmoch Adam Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Hubková Olga
Buřt Šimon Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 7./I. Jahnová Alena
Linhová Pavlína Hra na příčnou flétnu (ŠVP) 4./II. Jahnová Alena
Dvořáková Adéla Hra na housle (ŠVP) 7./I. Jaime Adéla
Elefantová Linda Hra na housle (ŠVP) 7./I. Jaime Adéla
Klemešová Sára Hra na housle (ŠVP) 4./II. Jaime Adéla
Synek Michal Hra na housle (ŠVP) 7./I. Jaime Adéla
Kovařík Lukáš Hra na trubku (ŠVP) 7./I. Kocůrek Jaroslav
Vlková Helena Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 7./I. Kocůrek Jaroslav
Frýbortová Jiřina Hra na saxofon (ŠVP) 4./II. Kosmák Robin
Skoumalová Klára Hra na housle (ŠVP) 7./I. Lariš Branislav
Božková Justýna Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Muchová Anna
Trnečková Martina Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Muchová Anna
Král Jiří Hra na klarinet (ŠVP) 7./I. Müllerová Edita
Redlich Martin Hra na klarinet (ŠVP) 4./II. Müllerová Edita
Volek Robert Hra na saxofon (ŠVP) 4./II. Müllerová Edita
Burda Zdeněk Hra na trubku (ŠVP) 7./I. Pella Zdeněk
Dopitová Michaela Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 4./II. Pellová Jana
Fialová Kristýna Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 4./II. Pellová Jana
Pischová Veronika Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 7./I. Pellová Jana
Stříteská Julie Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 7./I. Pellová Jana
Svozilová Monika Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 7./I. Pellová Jana
Vymazalová Klára Hra na zobcovou flétnu (ŠVP) 7./I. Pellová Jana
Bejová Zuzana Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Pospíšilová Alžběta
Skulil Lukáš Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Pospíšilová Alžběta
Talandová Barbora Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Pospíšilová Alžběta
Dopitová Michaela Hra na saxofon (ŠVP) 4./II. Prokop Arnold
Kirner David Hra na saxofon (ŠVP) 4./II. Prokop Arnold
Košťálová Alena Hra na saxofon (ŠVP) 4./II. Prokop Arnold
Kučera Ondřej Hra na elektrickou kytaru (ŠVP) 4./II. Prokop Arnold
Soldán Jan Hra na basovou kytaru (ŠVP) 4./II. Prokop Arnold
Kalabisová Helena Hra na klavír (ŠVP) 4./II. Prokopová Vladimíra
Trnečková Veronika Hra na klavír (ŠVP) 7./I. Prokopová Vladimíra
Ehlová Markéta sólový zpěv (ŠVP) 7./I. Přikrylová Pavlína
Konečný Jaroslav sólový zpěv (ŠVP) 4./II. Přikrylová Pavlína
Slezáková Michaela sólový zpěv (ŠVP) 4./II. Přikrylová Pavlína
Moudrý Tobiáš Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Růčka Tomáš
Štorek Jan Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Růčka Tomáš
Vlach Ondřej Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Růčka Tomáš
Dubrava Šimon Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Rulíšek Tomáš
Duong Vinh Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Rulíšek Tomáš
Fiala Jakub Hra na kytaru (ŠVP) 4./II. Rulíšek Tomáš
Janálová Aneta Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Rulíšek Tomáš
Skulil Šimon Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Rulíšek Tomáš
Tuček Jáchym Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Rulíšek Tomáš
Nguyen Ngoc Anh Hra na klavír (ŠVP) 4./II. Řehořková Pavlína
Macák Stanislav Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Skoček Jiří
Pajchl Petr Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Skoček Jiří
Rychlíková Zuzana Hra na EKN (ŠVP) 7./I. Smutný Josef
Andrejco Michal Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Šobrová Zlata
Plisková Veronika Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Šobrová Zlata
Poulíčková Michaela Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Šobrová Zlata
Vaková Kateřina Hra na kytaru (ŠVP) 7./I. Šobrová Zlata
       
Kučerová Anna Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Bártová Barbora
Menšíková Lenka Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Bártová Barbora
Pelz Michaela Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Bártová Barbora
Bartošová Eliška Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Daňková Markéta Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./II. Hradilová Lucie
Fic Dalibor Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Grmelová Karolína Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Hájková Adéla Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Klváčková Bára Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Král Barnabáš James Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Králová Jochebed Grace Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./II. Hradilová Lucie
Poláčková Sára Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Ponížilová Františka Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Šustrová Hana Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Švestková Eliška Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Talandová Barbora Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Hradilová Lucie
Vaculková Barbora Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./II. Hradilová Lucie
Wawrzyczková Anna Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./II. Hradilová Lucie
Balog David Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./II. Palacká Hana
Cetkovská Petra Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Dušková Julie Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./II. Palacká Hana
Faltýnková Barbora Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Fomina Kamila Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./II. Palacká Hana
Gotvald Jakub Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Kejík Martin Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Lachmanová Linda Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Makovcová Michaela Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Mareš Michal Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./II. Palacká Hana
Pekař Tomáš Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Petrásková Andrea Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Pischová Veronika Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Svozilová Monika Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Šálková Martina Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Švec Ondřej Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Žouželka Adam Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Palacká Hana
Borská Sára Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Hulková Jolana Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Kalábová Lucie Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Konečná Diana Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Kratochvilová Klára Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Muliková Anna Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Pařilová Tereza Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Sasínová Andrea Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./II. Šindelářová Markéta
Světlíková Sofie Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Svobodová Nina Výtvarná tvorba (ŠVP) 4./I. Šindelářová Markéta
Šemnický Václav Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Vaková Adéla Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Vilímová Hana Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Vilímová Petra Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Zabořil Vojtěch Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
Zavadilová Kristýna Výtvarná tvorba (ŠVP) 7./I. Šindelářová Markéta
       
Bejová Zuzana Taneční tvorba (ŠVP) 7./I. Krieger-Jahodová Pavla
Bočková Aneta Taneční tvorba (ŠVP) 4./II. Krieger-Jahodová Pavla
Králová Tereza Taneční tvorba (ŠVP) 4./II. Krieger-Jahodová Pavla
Marková Eliška Taneční tvorba (ŠVP) 4./II. Krieger-Jahodová Pavla
Melzerová Jana Taneční tvorba (ŠVP) 4./II. Krieger-Jahodová Pavla
Mikšíková Julie Taneční tvorba (ŠVP) 7./I. Krieger-Jahodová Pavla
Milerová Eva Taneční tvorba (ŠVP) 4./II. Krieger-Jahodová Pavla
Petrová Martina Taneční tvorba (ŠVP) 4./II. Krieger-Jahodová Pavla
Pořízková Viktorie Taneční tvorba (ŠVP) 7./I. Krieger-Jahodová Pavla
Sedláková Michaela Taneční tvorba (ŠVP) 7./I. Krieger-Jahodová Pavla
Vrbická Sára Taneční tvorba (ŠVP) 7./I. Krieger-Jahodová Pavla
Vrbická Tereza Taneční tvorba (ŠVP) 7./I. Krieger-Jahodová Pavla
Makovec Jan Dramatická tvorba (ŠVP) 4./II. Turčanová Jana
Šmehlíková Barbara Dramatická tvorba (ŠVP) 4./II. Turčanová Jana
Talandová Barbora Dramatická tvorba (ŠVP) 7./I. Turčanová Jana

 

 

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Kontakt

Napište nám

Facebook

Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose

Kravařova 14
796 01 Prostějov

Tel.: +420 582 406 050
E-mail: sekretariat@zusprostejov.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osmnáct a šestnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).